• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Architekci, projektanci, goście z kraju i zagranicy na 4 DESIGN DAYS w Katowicach

Czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe, deweloperzy oraz mieszkańcy spotkają się w dniach 11-14 lutego na 4 DESIGN DAYS w Katowicach. Kompleksowa dyskusja o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie obejmie dwa dni dla profesjonalistów oraz dwa dni otwarte dla mieszkańców. Akredytacje na wydarzenie przyjmowane są do 9 lutego 2016 roku.

4 DESIGN DAYS dla zawodowców (11 – 12 lutego) to prezentacje, dyskusje poświęcone trendom i kierunkom rozwoju architektury i wzornictwa przemysłowego, poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o sposób pokonania barier ograniczających rozwój polskiego designu młodego pokolenia, debaty o miastach przyszłości, rewitalizacji przestrzeni miejskiej i budowaniu piękna wspólnej przestrzeni.

Architekci, projektanci, goście z kraju i zagranicy na 4 DESIGN DAYS w Katowicach

W wydarzeniu udział wezmą m.in. Fokke Moerel z holenderskiej pracowni MVRDV; Nadeem Malik, Store Design Project Manage; Michael Kors; Andrzej M. Chołdzyński, prezes AMC Andrzej M. Chołdzyński; Ewa Kuryłowicz, wiceprezes Kuryłowicz & Associates; Zbigniew Pszczulny, prezes JSK Architekci; Marta Sękulska-Wrońska, partner WXCA.

W ramach cyklu “short stories” architekci i inwestorzy zaprezentują m.in. Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, budynek Szkieletor – Treimorfa w Krakowie, Stary Browar w Poznaniu, Halę Koszyki w Warszawie oraz inne.

4 DESIGN DAYS dla mieszkańców (13 – 14 lutego) to prezentacja użytecznych i designerskich produktów, ekspozycje producentów mebli i wyposażenia wnętrz, targi dizajnu niezależnego SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 1, a także wystawy, m.in. 7m2 – Przegląd młodego pokolenia śląskich architektów.

Gośćmi specjalnymi Dni Otwartych będą: Omenaa Mensah, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski oraz Zbigniew Urbański, którzy opowiedzą o trendach w projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz, jak poznać prawdziwy design, jakie dizajnerskie gadżety warto mieć w każdym domu.

Na 4 DESIGN DAYS w Katowicach spodziewanych jest 100 wystawców oraz 250 prelegentów w kilkudziesięciu sesjach tematycznych, 3 tys. gości biznesowych i 20 tys. uczestników części wystawowej.

źródło: Informacje Zlecone PAP

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email