BLOG serwisu PAP-ART, to informacje publikowane za zgodą PAP’u. Na każdej stronie znajduje się również źródło zgodnie z zaleceniami Polskiej Agencji Prasowej. Pracownicy Agencji Artystycznej lub podmiotów z nią współpracujących wybierają najciekawsze informacje i prezentuje je na blogu naszego serwisu.

PAP-ART.pl, staje się więc nie tylko stroną firmową naszej Agencji Artystycznej ale także nosicielem ważnych i istotnych informacji. Małe info o naszej firmie:

BLOG - PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki ekolicznościowe, statuetki na zamówienie, statuetkiAgencja artystyczna Pap-Art produkuje medale, statuetki, pomniki z brązu, nagrody, rzeźby, tablice pamiątkowe, i reklamowe oraz elementy wykończenia wnętrz. Wszystkie nasze prace tworzymy na indywidualne zamówienie. Firma Pap-Art została założona w 1995 roku. Od momentu powstania firma stała się pasją właściciela, którego perfekcjonizm oraz dbałość o szczegóły widać w każdym realizowanym projekcie. Przykładamy olbrzymią uwagę, do jakości wykonywanych prac, co widać w najdrobniejszych szczegółach i detalach. Kluczem do sukcesu firmy jest dbałość o mistrzostwo wykonania oraz profesjonalne indywidualne podejście do każdego zamówienia. Na każdym etapie tworzenia współpracujemy z naszymi klientem, elastycznie dopasowując się do oczekiwań. Nasz zespół tworzą pasjonaci posiadający olbrzymie doświadczenie oraz wiedzę. Współpracujemy z wieloma wybitnymi artystami rzeźbiarzami, projektantami oraz architektami. (więcej znajdziecie w zakładce O NAS…)

Tagi: Agencja Artystyczna, statuetka projektowanie, medale, PAP-ART, projektowanie statuetek, pap-art.pl, pomniki, statuetka, statuetki okolicznościowe, statuetki na zamówienie, projektowanie, medale okolicznościowe, medale na zamówienie, statuetki projektowanie, statuetki warszawa, statuetki z brązu, statuetki z metalu, pomniki na zamówienie, pomniki z brązu, pomniki z metalu