• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Coty Inc. finalizuje transakcję przejęcia marki kosmetycznej Bourjois od CHANEL

Opublikowano BLOG informacje z zagranicy, BLOG różności, informacje-blog przez PAP-ART.pl 21:32

NOWY JORK I PARYŻ – (BUSINESS WIRE) – Spółki Coty Inc. (NYSE:COTY) i CHANEL ogłosiły dzisiaj sfinalizowanie przez Coty transakcji przejęcia marki kosmetycznej Bourjois od CHANEL w zamian za ok. 15,43 milionów akcji zwykłych Coty – klasy A.

Kosmetyki do makijażu marki Bourjois są dostępne w 23 tys. punktów sprzedaży w przeszło 50 krajach na całym świecie. Marka ta cieszy się dużym powodzeniem, zajmując czołowe miejsca na najatrakcyjniejszych rynkach kosmetyków kolorowych, m.in. w Europie Zachodniej, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Spółkę Bourjois założył w 1863 r. francuski aktor Joseph-Albert Ponsin, który opracował linię kosmetyków dla swych kolegów ze sceny.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące. Wypowiedzi te odzwierciedlają obecne poglądy Coty Inc. dotyczące oferty nabycia Bourjois. Wypowiedzi te zawierają następujące wyrażenia lub zwroty: “możliwość”, “potencjał”, “może”, “zamierza”, “będzie”, “byłaby” oraz inne podobne wyrażenia lub słowa. Rzeczywiste wyniki mogą znacznie odbiegać od przewidywanych, z uwagi na istniejące ryzyko i niepewność, w tym w zakresie niedokładnej oceny transakcji, trudności odnośnie włączenia marki Bourjois w struktury Coty oraz innego rodzaju trudności w uzyskaniu oczekiwanych korzyści z transakcji. Czynniki ryzyka i niepewności, które mogą wpływać na działalność i wyniki finansowe Coty, zostały szerzej omówione w punktach pt. “Czynniki ryzyka” oraz “Omówienie i analiza stanu finansowego i wyników realizowanych działań przez zarząd” rocznego sprawozdania Spółki, złożonego na formularzu K-10 za rok obrotowy kończący się 30 czerwca 2014 r. oraz w innych okresowych sprawozdaniach, które Coty przedłożyła lub może przedłożyć Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Coty nie przyjmuje na siebie obowiązku aktualizowania tego typu informacji.

Coty Inc.

Coty to jeden z liderów globalnej branży kosmetycznej, którego przychody netto za rok obrotowy zakończony 30 czerwca 2014 r. sięgnęły 4,6 mld USD. Założona w Paryżu w 1904 r. Coty jest firmą kosmetyczną, która specjalizuje się w produktach zapewniających piękny wygląd. Jej oferta obejmuje znane zapachy, kosmetyki do makijażu oraz produkty do pielęgnacji skóry i ciała. Można je nabyć w ponad 130 krajach i regionach całego świata. W ofercie produktów Coty znajdują się globalne marki, takie jak adidas, Calvin Klein, Chloe, DAVIDOFF, Marc Jacobs, OPI, philosophy, Playboy, Rimmel i Sally Hansen.

Bourjois

Piękno z francuskim akcentem od 1863 roku! Tak brzmi motto Bourjois, francuskiej spółki obecnej na rynkach przeszło 50 krajów. Oferta tej marki dostępna jest od ponad 150 lat i obejmuje produkty charakteryzujące się oryginalnością, kreatywnością i wymyślnością, a więc cechami, dzięki którym kobiety z całego świata mogą zasmakować słynnego paryskiego szyku.

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki okolicznościowe, statuetki, warszawa statuetki okolicznościowe, projektowanie statuetki okolicznościowe warszawa, statuetki okolicznościowe mazowieckie, statuetki warszawa z brązu, z metalu

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email