• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Dollar Photo Club startuje w Polsce.

Opublikowano BLOG dla kobiet, BLOG dla mężczyzn, BLOG informacje z kraju, BLOG kultura przez PAP-ART.pl 22:21

Zdjęcia w cenie 1 dolara – zawsze…

Na polskim rynku startuje nowy dostawca zdjęć stockowych – Dollar Photo Club. To pierwszy serwis typu microstock wyłącznie dla wybranych klientów. Oferuje on dostęp do ponad 27 milionów wysokiej jakości zdjęć royalty-free w cenie 1 dolara.

BLOG - PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki ekolicznościowe, statuetki na zamówienie, statuetkiNOWY JORK, 23 kwietnia 2014 r. /PRNewswire/ – Z zasobów serwisu będą mogli korzystać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Członkostwo kosztuje 10 dolarów miesięcznie, a każdy nowy członek otrzymuje pierwsze 10 obrazów w wysokiej rozdzielczości i na licencji royalty-free za darmo. Każde kolejne zdjęcie – jak wskazuje nazwa serwisu – kosztuje 1 dolara. To pierwszy duży dostawca zdjęć z tak korzystnym modelem rozliczeniowym – bez konieczności zakupu trudnych do zrozumienia kredytów i subskrypcji na zasadzie “wykorzystaj albo strać”.

Dollar Photo Club powstał z myślą o agencjach reklamowych, wydawcach i projektantach, ale – w celu zapewnienia najwyższej jakości usług – dostęp do zasobów serwisu będą mieć jedynie wskazani członkowie. Klub będzie oferować wybranym, dużym klientom dostęp do treści premium, specjalne promocje Dollar Photo Club, a także oferty i specjalne promocje wybranych partnerów.

Zdaniem prezesa Dollar Photo Club, Olega Tscheltzoffa, istnieje potrzeba uproszczenia usług w branży zdjęć stockowych: “Klienci są zaplątani w abonamentach, których nie potrzebują, nie wykorzystują, ani nawet nie rozumieją. Struktury cenowe stały się niesfornym bałaganem, który musi zostać zredukowany i uproszczony dla dobra klientów – nie spółek czy akcjonariuszy. Większość ofert abonamentowych finalnie jest marnotrawiona. Stworzyliśmy więc Dollar Photo Club, który oferuje bezpośredni dostęp do ponad 27 milionów profesjonalnych obrazów za 1 dolara, w ramach jednej niskiej opłaty miesięcznej. Klienci Dollar Photo Club płacą dokładnie za to, czego używają, zawsze w cenie 1 dolara”.

Potencjalni członkowie mogą ubiegać się o członkostwo, odwiedzając stronę internetową: http://www.dollarphotoclub.com.

Dollar Photo Club

Dollar Photo Club to unikalny i nowy serwis w branży stocków zdjęciowych sygnowany marką Fotolia. Dzięki bardzo czytelnej i prostej ofercie – 1 dolar za 1 zdjęcie – jest konkurencyjny w stosunku do każdego kosztownego i skomplikowanego modelu płatności. Zawsze 1 dolar za zdjęcie, zawsze w najwyższej rozdzielczości. Dollar Photo Club został stworzony z myślą o najbardziej kreatywnych, pełnych pasji i poważnych użytkownikach zdjęć stockowych oraz profesjonalnych agencjach reklamowych. Członkostwo w Dollar Photo Club jest ściśle ograniczone i wymaga formalnego wniosku i uwierzytelnienia. Tylko zatwierdzeni członkowie będą mieć dostęp do 27 milionów zdjęć premium oraz 150 000 obrazów dodawanych do bazy każdego tygodnia, jak również wybranych korzyści i ofert od wartościowych partnerów. Serwis Dollar Photo Club jest dostępny w 13 językach.

Informacje dodatkowe o banku zdjęć Fotolia

Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, dostarcza swoje usługi dla klientów 23 krajów i regionów, w 15 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 28 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 4,7 miliona osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki projektowanie, statuetki warszawa, statuetki, statuetki okolicznościowe, statuetki

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email