• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Inteligentny zegarek GUESS CONNECT wprowadza świeżą kombinację kolorów w sam raz na wiosnę

Opublikowano BLOG dla kobiet, BLOG dla mężczyzn, BLOG różności, informacje-blog przez PAP-ART.pl 13:46

Moda łączy się z funkcjonalnością stylu w nowych kolorach zaprezentowanych na Światowym Kongresie Technologii Mobilnych 2016.

BARCELONA, Hiszpania, 16 lutego 2016 r. /PRNewswire/ – GUESS® Watches z dumą zaprezentuje dwa nowe style zegarków GUESS CONNECT, które z pewnością staną się doskonałymi akcesoriami wiosennymi. Ten elegancki okaz technologii w śmiałym stylu został zaprojektowany przez Martian Watches™ – kalifornijską firmę stanowiącą czołówkę wśród projektantów modnych zegarków. Gadżet zostanie zaprezentowany podczas nadchodzącego Światowego Kongresu Technologii Mobilnych 2016, w dniach 22 – 26 lutego 2016 r. w Barcelonie, na stoisku zegarków Sequel AG/GUESS w Hali Kongresowej, stoisko nr CS124.

Inteligentny zegarek GUESS CONNECT wprowadza świeżą kombinację kolorów w sam raz na wiosnę, Info PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki warszawa

Zegarek GUESS CONNECT został nominowany na produkt 2016 r. na Światowym Kongresie Technologii Mobilnych w kategorii “Najlepsze aparaty i urządzenia mobilne: Najlepsza technologia mobilna do noszenia”.

W listopadzie 2015 r. firma GUESS Watches ogłosiła dostępność zegarka GUESS CONNECT w dwóch rozmiarach 45 cm i 41 mm, w wielu kolorach, w tym niebiesko i różowo-złotym, brązowym, czarno-złotym oraz różowo-złotym oraz białym z kryształową fasetą. Tej wiosny GUESS CONNECT wprowadzi dwa nowe style męskie i damskie.

Rozmiar 41 mm dla pań będzie dostępny w zaskakującej kombinacji koloru srebrnego i koloru nieba. Górny krążek ozdobiono jasnoniebieskimi kryształami i osadzono na srebrną podstawę z paskiem z prawdziwej skóry teksturowanej również w kolorze jasnoniebieskim. Zegarek 45 mm dla panów będzie cechowała podstawa o wyrafinowanym, lecz sportowym kształcie, łączącym kolor czarny ze srebrnym, z paskiem silikonowym, w wielu kolorach i czerwoną sekundowa wskazówką.

Inteligentne zegarki GUESS CONNECT zawierają jednocześnie funkcje poleceń głosowych oraz informacje w systemie bezwzrokowym i głośnomówiącym dla tysięcy aplikacji i programów. Zegarki GUESS CONNECT synchronizują się ze smartfonami z systemem iOS lub Android za pomocą połączenia Bluetooth.

Zegarki inteligentne GUESS CONNECT zawierają autonomiczny moduł Martian z mikrofonem i “głośnikiem z czystym dźwiękiem”. To pozwala użytkownikom na połączenie się z główną aplikacją zegarka do sterowanie głosem, tak więc użytkownicy mogą wydawać polecenia głosem, rozmawiać i słuchać oraz odpowiadać na wiadomości SMS i e-mail bezpośrednio z zegarka. Posługując się bezpłatną aplikacją dla systemów iOS i Android, użytkownicy mogą także wybrać w opcjach, jakie wiadomości będą przyjmowane na zegarku, ponadto możliwe jest odtwarzanie najnowszych wiadomości jednym stuknięciem na szkło zegarka oraz stworzenie własnych sekwencji wibracji dla zidentyfikowania rodzaju nowej wiadomości, co dodaje zegarkowi intuicyjności i tworzy nowy poziom efektywności dla użytkowników.

“GUESS zawsze znajduje się w czołowej linii mody, oferując swoim klientom wraz z nowymi kolorami i stylami to najnowsze w świecie mody i funkcjonalności w sezonie wiosennym” – powiedziała Cindy Livingston, prezes i dyrektor Generalny firmy Sequel/GUESS Watches.

Ceny i dostępność

Nowe kombinacje kolorów GUESS CONNECT będą w sprzedaży detalicznej w cenie od 379 USD wzwyż w sklepach GUESS i wybranych światowych sieciach detalicznych od kwietnia 2016 r.

Zegarki GUESS

Pierwsza kolekcja modnych zegarków męskich i damskich marki GUESS Watches pojawiła się w 1983 r. Zgodnie z wizerunkiem GUESS nieustannie rozwijające się zegarki tej marki cieszą się popularnością na całym świecie, zwłaszcza wśród młodych konsumentów świadomych mody. Nieustanne zainteresowanie nowymi ideami i szczytowym designem pozwalają marce być częścią dzisiejszych trendów. Użytkownik zegarka GUESS to osoba młoda, sexy, przygodowa, która traktuje zegarki jako akcesoria w ramach garderoby. Zegarki GUESS dostępne są w ponad 100 krajach w ramach sieci dystrybutorów oraz w 20 000 miejscach sprzedaży detalicznej. Sequel AG posiada ekskluzywne prawa do dystrybucji zegarków GUESS na całym świecie. Sequel AG ma siedzibę w Zug (Szwajcaria) oraz biura w Londynie, Paryżu, Hongkongu, Toronto i Norwalk (stan Connecticut). Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.guesswatches.com.

Wszystkie nazwy są markami handlowymi odpowiednich firm.

źródło: Informacje Zlecone PAP

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email