• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Nowe światowe centrum biznesowe

Warszawski oddział MoneyGram zostanie otwarty jesienią 2014 r. w ramach realizowanego obecnie przez spółkę ogólnoświatowego programu przemian.

WARSZAWA, Polska – (BUSINESS WIRE) – MoneyGram (NASDAQ: MGI), czołowa spółka z branży międzynarodowych przekazów pieniężnych i płatności, ogłosiła dzisiaj zamiar otworzenia nowego oddziału w Warszawie. Będzie to część uruchomionego w tym roku ogólnoświatowego programu przemian. MoneyGram Global Business Center (Światowe Centrum Biznesowe MoneyGram), które rozpocznie swoją działalność jesienią 2014 r. będzie stanowić doskonałe wielofunkcyjne centrum i ośrodek działalności MoneyGram, co przyczyni się do dalszego zwiększenia obecności spółki w regionie.

“Ogólnoświatowy program przemian wprowadzony przez MoneyGram powstał, aby zwiększyć efektywność operacyjną spółki i przyspieszyć innowacje. Polska oferuje sprzyjające warunki dla prowadzenia działalności oraz dynamicznych pracowników, co przyczyni się do realizacji długoterminowego celu spółki, jakim jest osiągnięcie przychodu 2 mld USD w roku 2017 – oświadczyła Pamela H. Patsley, prezes i dyrektor generalny MoneyGram. – Jako spółka działająca w przeszło 200 krajach, MoneyGram posiada już niemal 7 tys. placówek agentów. Polska jest miejscem ważnym dla naszej działalności jako główny odbiorca przekazów pieniężnych, zaś wysoki wzrost gospodarczy sprawia, że ma również rosnące znaczenie jako kraj wysyłający. Cieszymy się, że możemy jeszcze silniej zaznaczyć naszą obecność w kraju o tak energicznej gospodarce”.

BLOG - PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki ekolicznościowe, statuetki na zamówienie, statuetkiNowe Global Business Center jest integralnym elementem szerzej zakrojonej światowej strategii MoneyGram w zakresie utalentowanych kadr. Obiekt w Warszawie będzie przede wszystkim ośrodkiem usług wspólnych spełniającym wiele różnych funkcji, w tym w dziedzinie technologii informacyjnej, finansów, zgodności, zasobów ludzkich, obsługi klienta, jak również usług agencyjnych. Zespoły zarządzające sprzedażą i rachunkami spółki MoneyGram dla tego regionu również będą mieć swoje siedziby w Warszawie.

Polska jest jedynym krajem Unii Europejskiej, któremu udało się uniknąć recesji wywołanej przez kryzys finansowy. Wiele firm z rankingu Fortune 500 właśnie tutaj otworzyło swoje centra usług biznesowych. Warszawa oferuje silne kadry, gotowe do prowadzenia transakcji w różnych kręgach kulturowych i językowych, co sprawi, że adaptacja wielofunkcyjnych światowych zespołów spółki MoneyGram przebiegnie płynnie.

Global Business Center przybliży MoneyGram do wypełnienia swojego ogólnoświatowego programu przemian, który pomoże spółce osiągnąć czołową pozycję w branży w zakresie zgodności ze standardami, przyczyni się do jej wielokierunkowego wzrostu i poprawi dotychczasową strukturę kosztów. Celem tych działań jest uczynienie z MoneyGram najchętniej wybieranego dostawcy usług w zakresie przekazywania i odbierania środków finansowych.

MoneyGram International, Inc.
MoneyGram, lider w dziedzinie przekazów pieniężnych świadczy niezbędne usługi dla klientów, którym nie wystarczają możliwości oferowane przez tradycyjne instytucje finansowe. MoneyGram zapewnia międzynarodowe przekazy pieniężne w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych, dzięki globalnej sieci 339 tys. placówek agentów, do których należą m.in. sklepy, międzynarodowe urzędy pocztowe i banki. MoneyGram oferuje również usługi związane z regulowaniem rachunków, poleceniami wypłaty, a także realizuje czeki urzędowe.

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki okolicznościowe, statuetki, warszawa statuetki okolicznościowe, projektowanie statuetki okolicznościowe warszawa, statuetki okolicznościowe mazowieckie, statuetki warszawa z brązu, z metalu

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email