O nas

Medale, statuetki oraz pomniki z brązu

Przykładamy olbrzymią uwagę, do jakości wykonywanych prac, co widać w najdrobniejszych szczegółach i detalach. Kluczem do sukcesu firmy jest dbałość o mistrzostwo wykonania oraz profesjonalne indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Piotr Papliński

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Pap-Art.pl

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 20 lat tworzy statuetki, nagrody, medale na najważniejsze wydarzenia w Polsce.

Na każdym etapie tworzenia współpracujemy z naszymi klientem, elastycznie dopasowując się do oczekiwań

Nasz zespół tworzą pasjonaci posiadający olbrzymie doświadczenie oraz wiedzę. Współpracujemy z wieloma wybitnymi artystami rzeźbiarzami, projektantami oraz architektami.

W naszych pracach łączymy takie materiały jak brąz, mosiądz, aluminium, srebro, szkło, drewno, bursztyn – choć nasze możliwości są nieograniczone. Nasze prace wykonujemy wykorzystując tradycyjne metody rękodzielnicze oraz najnowsze zdobycze techniki. Poważną część przychodów firmy stanowi eksport – współpracujemy z wieloma firmami za granicy. Produkty i usługi Pap-Art-u są znane i cenione w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Holandii oraz Niemczech.

Gwarantujemy bezwzględną terminowość wykonywanych zleceń. Ceny ustalane są indywidualnie i uzależnione są od ilości oraz stopnia trudności realizacji. Podejmujemy się najtrudniejszych pod względem artystycznym i technicznym wyzwań.