• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Polacy zmierzą się z najzdolniejszymi młodymi naukowcami z Europy

Opublikowano BLOG dla kobiet, BLOG dla mężczyzn, BLOG informacje z kraju, BLOG różności, informacje-blog przez PAP-ART.pl 11:13

W dniach 20-23 września 2014 w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Finały 26. Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej (EUCYS). 111 najlepszych młodych uczonych z 37 państw będzie rywalizować o prestiżowe nagrody i staże w czołowych europejskich ośrodkach badawczych.

BLOG - PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki ekolicznościowe, statuetki na zamówienie, statuetkiPolska reprezentacja na EUCYS 2014 to: Monika Leończyk (praca nt. wpływu trzmieli ziemnych na pomidory zwyczajne), Jerzy Szuniewicz (praca nt. wykorzystania przestrzennego modulatora światła do optymalizacji procesu sprzęgania pojedynczych fotonów do światłowodów jednomodowych), Andrzej Żak (praca nt. wpływu języka polskiego na zagrożony wymarciem język wilamowski).

EUCYS jest organizowany z inicjatywy Komisji Europejskiej od 1989 roku. Dzięki staraniom Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego tegoroczne finały odbędą się w Polsce. Gospodarzem EUCYS 2014 jest Uniwersytet Warszawski, we współpracy z Krajowym Funduszem na rzecz Dzieci oraz Centrum Nauki Kopernik. Partnerami są: Fundacja PZU, Samsung, Koleje Mazowieckie.

Patronat honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki okolicznościowe, statuetki, warszawa statuetki okolicznościowe, projektowanie statuetki okolicznościowe warszawa, statuetki okolicznościowe mazowieckie, statuetki warszawa z brązu, z metalu

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email