• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

Spotkanie informacyjne na temat Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego

Opublikowano BLOG dla kobiet, BLOG dla mężczyzn, informacje-blog przez PAP-ART.pl 23:02

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza 14.04 (wtorek), do swojej siedziby w Warszawie na spotkanie informacyjne dotyczące bezpłatnego Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL). Uczestnicy otrzymają informacje na temat NKL i możliwości wykorzystania go w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Korzyści z wykorzystania NKL jest sporo: świadomość wartości kapitału ludzkiego pomoże w lepszej kontroli kosztów personalnych przedsiębiorstwa, pozwoli na bardziej efektywne wykorzystanie potencjału pracowników, ułatwi podejmowanie decyzji menedżerskich, dostarczy informacji odnośnie obecnego systemu zarządzania, a także podwyższy rangę działów i menedżerów HR zapewniając twarde dane, dzięki którym staną się partnerem do rozmów z właścicielami i członkami zarządów swoich firm.

Na spotkanie informacyjne zapraszamy przedsiębiorców, dyrektorów, pracowników działów HR, osoby odpowiedzialne za pracowników (albo kadry albo zasoby ludzkie) oraz finanse w swoich firmach (niezależnie od branży i wielkości), a także doradców, analityków finansowych i wszystkich zainteresowanych tematyką pomiaru wartości kapitału ludzkiego. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia w siedzibie PARP w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają informacje na temat NKL i możliwości wykorzystania go w codziennej pracy. Będą mieli także okazję wymienić doświadczenia związane m.in. z zarządzaniem budżetem przeznaczonym na rozwój kadr w przedsiębiorstwie, a także podzielić się z twórcami NKL swoimi uwagami i komentarzami na temat Narzędzia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja. Formularz rejestracyjny dostępny pod tym linkiem: http://nkl.parp.gov.pl/index/more/46464

Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitały Ludzkiego zostało opracowane w ramach projektu “Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”, którego celem jest zmiana świadomości przedsiębiorców w zakresie korzyści wynikających z inwestowania w kapitał ludzki przedsiębiorstwa.

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki okolicznościowe, statuetki, warszawa statuetki okolicznościowe, projektowanie statuetki okolicznościowe warszawa, statuetki okolicznościowe mazowieckie, statuetki warszawa z brązu, z metalu

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email