STATUETKA TOP CHEF 2013

Nasza firma zaprojektowała i zrealizuję statuetkę dla laureata pierwszej edycji programu Top Chef Polska. Statuetka składa się z dwóch tafli szkła, pomiędzy które wsadzony jest metalowy nóż z logo programu. Statuetkę zaprojektował Piotr Papliński. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tym projekcie.
TOP CHEF to amerykański program telewizyjny. Należy do grupy programów kulinarnych w którym szefowie kuchni rywalizują ze sobą w zadaniach  kulinarnych. W Polsce mamy za sobą pierwszą edycję tego programu. TOP CHEF nadawany jest w telewizji POLSAT i Kuchnia.tv. Polską wersję programu TOP CHEF prowadzi Grzegorz Łapanowski. Jurorami są: Wojciech Modest Amaro, Joseph Seeletso, Maciej Nowak i Ewa Wachowicz.
Pierwszym polskim zwycięzcą programu TOP CHEF w 2013 roku został Martin Gimenez Castro.

.

Materiał: Szkło oraz mosiądz
Wymiary statuetki (wysokość / szerokość / głębokość): 29 / 10 / 4 (cm)
Sposób (technika) wykonania: Statuetka wykonana techniką mieszaną
Rok wykonania statuetki: 2013
Zleceniodawca: Telewizja POLSAT
Miasto wręczenia statuetki: Warszawa
Uroczystość wręczenia statuetki: Warszawa
Zaprojektował statuetkę: Piotr Papliński

Statuetki - TOP CHEF, program , 2013, statuetki warszawa, POLSAT, statuetki mazowieckie, okolicznościowe, na zamówienie

Tagi: statuetka, program TOP CHEF, PAP-ART.pl, Agencja Artystyczna, statuetki warszawa, statuetka na zamówienie, statuetki okolicznościowe, statuetka projektowanie, statuetka z brązu, z metalu, PAP-ART, statuetka, pomniki, TOP CHEF 2013, medale, Przedsiębiorca Roku, okolicznościowe, warszawa, projektowanie, na zamówienie, POLSAT, telewizja, CHEF 2013