• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

VI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

Opublikowano BLOG gospodarka, BLOG informacje z kraju, BLOG różności, BLOG targi przez PAP-ART.pl 22:06

Zaproszenie do akredytacji

Pani Redaktor, Panie Redaktorze,

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach, 7-9 maja 2014 r., to jedna z najważniejszych konferencji biznesowych Europy Centralnej. Trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski, Europy, świata.

BLOG - PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki ekolicznościowe, statuetki na zamówienie, statuetkiW blisko 100 sesjach weźmie udział kilkuset panelistów, a wśród nich czołowi politycy i przedsiębiorcy, decydenci mający wpływ na życie gospodarcze i społeczne, przedstawiciele świata nauki i praktycy biznesu z całego globu, eksperci, doradcy, charyzmatyczni wizjonerzy.

Serdecznie zapraszamy do akredytowania się na VI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach w nieprzekraczalnym terminie do 25 kwietnia br.

W celu uzyskania akredytacji prosimy o wypełnienie formularza dla mediów dostępnego pod adresem: https://www.ptwp.pl/eec/pl/media.html. Potwierdzenie/odmowa przyjęcia zgłoszenia zostanie wysłana drogą mailową. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia.

Główne nurty tematyczne Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2014 w Katowicach to: Europa wobec wyzwań globalnej konkurencji, nowe unijne finanse, polityka przemysłowa, bezpieczeństwo energetyczne i wspólny rynek energii, migracje, rynek pracy, Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP) oraz globalna ekspansja polskich firm (Chiny, Afryka).

Europejski Kongres Gospodarczy 2014 w Katowicach to także – tradycyjnie już – debaty i sesje poświęcone takim dziedzinom gospodarki i życia publicznego jak: finanse, energetyka i paliwa, górnictwo i hutnictwo, samorządność i polityka regionalna, infrastruktura, transport i logistyka, budownictwo i nieruchomości oraz rynek spożywczy i rynek zdrowia.

Wśród najważniejszych wydarzeń towarzyszących Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2014 w Katowicach są: III Forum Współpracy Gospodarczej Unia Europejska-Chiny, II Forum Współpracy Gospodarczej Afryka-Europa Centralna oraz I Forum Współpracy Gospodarczej Pakistan-Europa Centralna, wręczenie nagród w konkursach Top Inwestycje Komunalne i Top Inwestycje w Przestrzeni Miejskiej 2014, a także wręczenie wyróżnień Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Organizatorem konferencji jest Grupa PTWP, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki projektowanie, statuetki warszawa, statuetki, statuetki okolicznościowe, statuetki, statuetki okolicznościowe

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email