• Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

  • Agencja Artystyczna PAP-ART statuetki, pomniki, medale, rzeźby

XIV Międzynarodowe Forum Gospodarcze

Opublikowano BLOG dla kobiet, BLOG dla mężczyzn, BLOG gospodarka, BLOG informacje z kraju, BLOG różności przez PAP-ART.pl 22:28

odbędzie się 10 października 2014 r. w Gdyni

 

Międzynarodowe Forum Gospodarcze to cykl konferencji skupiających się na najistotniejszych aspektach rozwoju społeczno-gospodarczego. Forum ma na celu budowanie platformy wymiany informacji i opinii między praktykami biznesu oraz przedstawicielami świata nauki. W Gdyni co roku debatują czołowi przedsiębiorcy, naukowcy i eksperci o problemach, wyzwaniach i możliwościach rozwoju w świetle dynamicznie zmieniających się uwarunkowań na rynkach światowych.

BLOG - PAP-ART, statuetki, pomniki, medale, statuetki ekolicznościowe, statuetki na zamówienie, statuetkiCzternasta edycja tego gdyńskiego wydarzenia biznesowego odbędzie się 10 października w formie prelekcji, bloków dyskusyjnych i praktycznych warsztatów.  Zakres tematyczny Międzynarodowego Forum Gospodarczego porusza zagadnienia mające ścisły związek z realnymi wyzwaniami, przed którymi stoją dziś przedsiębiorcy oraz samorządy. Tym samym uczestnicy tegorocznego wydarzenia będą mieli możliwość wzięcia udziału w trzech konferencjach: “Gospodarka morska”, “Kultura jako czynnik rozwoju miast” oraz “Jednolity rynek pracy w ramach Unii Europejskiej”.

Panel Gospodarki morskiej zdominuje tematyka związana z wpływem dynamiki zmian na światowej scenie polityczno-gospodarczej na kierunki rozwoju szeroko rozumianej gospodarki morskiej w Polsce.  W ramach konferencji „Kultura jako czynnik rozwoju miast” omówione zostaną mechanizmy efektywnej polityki kulturalnej miast, wpływu eventów kulturalnych na prestiż miasta i atrakcyjność danego regionu, zaproszeni goście spróbują także znaleźć odpowiedź na pytanie – czy kultura popłaca?

Kapitał ludzki stanowi niezwykle istotny czynnik wpływający na poziom konkurencyjności regionów – co w bezpośredni sposób przekłada się na rozwój gospodarki. Dlatego też jedna z konferencji tegorocznego Forum poświęcona zostanie właśnie tematyce jednolitego rynku pracy w ramach Unii Europejskiej. W programie konferencji znalazł się m.in. blok seminaryjny “Mobilność geograficzna”, podczas którego eksperci panelu zaprezentują mechanizmy przeciwdziałania barierom i wspierania mobilności geograficznej w strukturach Unii, wskażą najbardziej popularne i pożądane zawody, zaprezentują jak obecnie kształtuje się rozwój gospodarczy regionów Południowego Bałtyku w kontekście mobilności geograficznej.

źródło: Informacje Zlecone PAP  statuetki na zamówienie, statuetki okolicznościowe, statuetka warszawa, statuetki, Worldwide, statuetka okolicznościowa, statuetki, warszawa, statuetki warszawa, statuetki okolicznościowe

podziel się z innymi...
PinterestFacebookTwitterStumbleUponRedditDeliciousDiggLinkedInShare by Email